SHOWBIZ

Shpërthen Gold AG flet për ‘sherrin’ me Tunën: Është degjenerim te femrat shqiptare

Gold AG flet për ‘sherrin’ me Tunën: Është degjenerim te femrat shqiptare.

Arian Agushi apo siç njihet me emrin e artit, Gold AG, është një nga artistët më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

I njëjti ka qenë i përfshirë në një nga sfidat e emisionit, ku duhej t’u përgjigjej pyetjeve pikante dhe të tregojë të vërtetat.

“U përfol shumë se pati një përplasje mes teje dhe Tunës, trego arsyen e këtij sherri ose pi”, ishte pyetja e Anxhela Peristerit drejtuar reperit.

“Arsyeja e këtij sherri nuk është sherr, por është një realitet që nuk kam dëshirë që një femër si ajo me prezantu degjenerim te femrat shqiptare, te motrat tona”.

“Unë nuk jam ai që duhet të drejtoj femrat se çka me qit e çka mos me qit, por për derisa ajo ka këndu serbisht e vjen në Kosovë e qet zogun, te une jo”, ishte përgjigjia e Gold AG.

Deri më tani, nuk ka akoma një reagim nga këngëtarja shqiptare.

Loading...

Gold AG flet për ‘sherrin’ me Tunën: Është degjenerim te femrat shqiptare.

Arian Agushi apo siç njihet me emrin e artit, Gold AG, është një nga artistët më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

I njëjti ka qenë i përfshirë në një nga sfidat e emisionit, ku duhej t’u përgjigjej pyetjeve pikante dhe të tregojë të vërtetat.

“U përfol shumë se pati një përplasje mes teje dhe Tunës, trego arsyen e këtij sherri ose pi”, ishte pyetja e Anxhela Peristerit drejtuar reperit.

“Arsyeja e këtij sherri nuk është sherr, por është një realitet që nuk kam dëshirë që një femër si ajo me prezantu degjenerim te femrat shqiptare, te motrat tona”.

“Unë nuk jam ai që duhet të drejtoj femrat se çka me qit e çka mos me qit, por për derisa ajo ka këndu serbisht e vjen në Kosovë e qet zogun, te une jo”, ishte përgjigjia e Gold AG.

Deri më tani, nuk ka akoma një reagim nga këngëtarja shqiptare.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shpërthen Gold AG flet për ‘sherrin’ me Tunën: Është degjenerim te femrat shqiptare Shpërthen Gold AG flet për ‘sherrin’ me Tunën: Është degjenerim te femrat shqiptareRating: 5.0
To Top