SHQIPERIA

Shpërthen në flakë makina në autostradë (FOTO)

Një automjet është djegur plotësisht në autostradën Tiranë-Durrës mesditën e sotme. Ngjarja rrugore ka ndodhur në Sukth. Mjeti ka qenë në lëvizje kur ka marrë flakë.
Menjëherë drejtuesi i mjetit ka mundur të ndalojë dhe të dalë nga mjeti pa u lënduar. Mjeti i djegur është Benz A Class me targa AA 289 CR
Me të marrë njoftim drejt mjetit ka shkuar një makine zjarrfikëse nga Durrësi që ka shuar flakët, po pa mundur të shpëtojë mjetin që është dëmtuar plotësisht. Paraprakisht deklarohet se zjarri është aksidental.

Loading...

Një automjet është djegur plotësisht në autostradën Tiranë-Durrës mesditën e sotme. Ngjarja rrugore ka ndodhur në Sukth. Mjeti ka qenë në lëvizje kur ka marrë flakë.

Menjëherë drejtuesi i mjetit ka mundur të ndalojë dhe të dalë nga mjeti pa u lënduar. Mjeti i djegur është Benz A Class me targa AA 289 CR

Me të marrë njoftim drejt mjetit ka shkuar një makine zjarrfikëse nga Durrësi që ka shuar flakët, po pa mundur të shpëtojë mjetin që është dëmtuar plotësisht. Paraprakisht deklarohet se zjarri është aksidental.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shpërthen në flakë makina në autostradë (FOTO) Shpërthen në flakë makina në autostradë (FOTO)Rating: 5.0
To Top