SHOWBIZ

Shtatzania e dytë e ka zbukuruar shumë Leartën, do t’iu ‘shkri’ me pamjen e fundit

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, shkruan ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

Shtatzania e dytë duket se e ka zbukuruar shumë Leartën.

Në foton e fundit ajo po duket më e bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Loading...

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, shkruan ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

Shtatzania e dytë duket se e ka zbukuruar shumë Leartën.

Në foton e fundit ajo po duket më e bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shtatzania e dytë e ka zbukuruar shumë Leartën, do t’iu ‘shkri’ me pamjen e fundit Shtatzania e dytë e ka zbukuruar shumë Leartën, do t’iu ‘shkri’ me pamjen e funditRating: 5.0
To Top