SHOWBIZ

Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë nusen e Ledrit, lë ‘pa mend’ me pamjen

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të shkurtë.

E shtatzënia duket se e ka zbukuar edhe më shumë Sarën./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të shkurtë.

E shtatzënia duket se e ka zbukuar edhe më shumë Sarën./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë nusen e Ledrit, lë ‘pa mend’ me pamjen Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë nusen e Ledrit, lë ‘pa mend’ me pamjenRating: 5.0
To Top