SHOWBIZ

Shtrihet në spital, çka po ndodh me të

Shtrihet në spital, çka po ndodh me të
Loading...

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë.

Ajo është e pranishme me projekte interesante, shkruan KosovaToday.

Fjolla është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku pas vetes ka shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar është shtrirë në spital dhe si mbishkrim ka vënë ‘so let me dek a’./KosovaToday/

Shtrihet në spital, çka po ndodh me të

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shtrihet në spital, çka po ndodh me të Shtrihet në spital, çka po ndodh me tëRating: 5.0
To Top