SHOWBIZ

Shumë marramendëse, ja sa ka paguar Ariana vetëm për një çantë

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

E për t’u dukur bukur, duket se Ariana shpenzon shuma të mëdha parash.

Ajo vetëm për një çantë ka paguar 2750 euro./ORAinfo/

Loading...

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

E për t’u dukur bukur, duket se Ariana shpenzon shuma të mëdha parash.

Ajo vetëm për një çantë ka paguar 2750 euro./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shumë marramendëse, ja sa ka paguar Ariana vetëm për një çantë Shumë marramendëse, ja sa ka paguar Ariana vetëm për një çantëRating: 5.0
To Top