SHOWBIZ

Shyhrete Behluli bashkëpunim me artistin e njohur turk, ky është reagimi i Engjit

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli së shpejti sjellë një bashkëpunim me artistin e njohur turk.

Lajmi u bë i ditur në rrjete sociale nga Engjëllusha, Shyhretja dhe vet këngëtari turk.

Artistja shqiptare po qëndron në Turqi duke realizuar këngën e cila me gjasë lansohet shpejtë.

Nuk ka ende detaje të tjera rreth këtij dueti të parë mes Shyhrete Behlulit dhe Sinan Akçil i cili numëron mbi 1.7 milionë ndjekës në Instagram.

Loading...

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli së shpejti sjellë një bashkëpunim me artistin e njohur turk.

Lajmi u bë i ditur në rrjete sociale nga Engjëllusha, Shyhretja dhe vet këngëtari turk.

Artistja shqiptare po qëndron në Turqi duke realizuar këngën e cila me gjasë lansohet shpejtë.

Nuk ka ende detaje të tjera rreth këtij dueti të parë mes Shyhrete Behlulit dhe Sinan Akçil i cili numëron mbi 1.7 milionë ndjekës në Instagram.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shyhrete Behluli bashkëpunim me artistin e njohur turk, ky është reagimi i Engjit Shyhrete Behluli bashkëpunim me artistin e njohur turk, ky është reagimi i EngjitRating: 5.0
To Top