SHOWBIZ

Shyhretja gëzohet që po bëhet me mbesë, shikoni reagimin e saj

Learta Jakupi njihet në publik si reja e Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të një djali, përcjell ORAinfo.

Sot Learta ka dhënë lajmin se së shpejti do të lindë fëmijën e saj të dytë.

Ajo ka zbuluar edhe gjininë, e që është vajzë.

E shumë e gëzuar për mbesën shfaqet Shyhretja, e këtë e shohim në foton që ka publikuar së fundi./ORAinfo/

Loading...

Learta Jakupi njihet në publik si reja e Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të një djali, përcjell ORAinfo.

Sot Learta ka dhënë lajmin se së shpejti do të lindë fëmijën e saj të dytë.

Ajo ka zbuluar edhe gjininë, e që është vajzë.

E shumë e gëzuar për mbesën shfaqet Shyhretja, e këtë e shohim në foton që ka publikuar së fundi./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shyhretja gëzohet që po bëhet me mbesë, shikoni reagimin e saj Shyhretja gëzohet që po bëhet me mbesë, shikoni reagimin e sajRating: 5.0
To Top