SHOWBIZ

Shyhretja i mbledhi të gjitha vajzat për darkë, secila po duket më zonjë se tjetra

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me vajzat e saj dhe secila po duket më bukur se tjetra./ORAinfo/

Loading...

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me vajzat e saj dhe secila po duket më bukur se tjetra./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shyhretja i mbledhi të gjitha vajzat për darkë, secila po duket më zonjë se tjetra Shyhretja i mbledhi të gjitha vajzat për darkë, secila po duket më zonjë se tjetraRating: 5.0
To Top