SHOWBIZ

Shyhretja me renë, vajzat dhe mbesat – po duken njëra më bukur se tjetra

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku duket se është bërë bashkë me renë, vajzat dhe mbesat, e që të gjitha po duken njëra më bukur se tjetra./ORAinfo/

Loading...

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku duket se është bërë bashkë me renë, vajzat dhe mbesat, e që të gjitha po duken njëra më bukur se tjetra./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shyhretja me renë, vajzat dhe mbesat – po duken njëra më bukur se tjetra Shyhretja me renë, vajzat dhe mbesat – po duken njëra më bukur se tjetraRating: 5.0
To Top