SHOWBIZ

Si dy adoleshentë, Gili sjell foton më të bukur me Ilirin

Gili është padyshim një prej këngëtareve më të dashura të publikut kosovar.

Ajo është pjesë e skenës tash e një kohë të gjatë dhe gjithmonë ka sjellë për publikun vetëm këngë që janë bërë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Gilin e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe me Ilirin e të dy po duken si dy adoleshentë./ORAinfo/

Loading...

Gili është padyshim një prej këngëtareve më të dashura të publikut kosovar.

Ajo është pjesë e skenës tash e një kohë të gjatë dhe gjithmonë ka sjellë për publikun vetëm këngë që janë bërë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Gilin e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe me Ilirin e të dy po duken si dy adoleshentë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Si dy adoleshentë, Gili sjell foton më të bukur me Ilirin Si dy adoleshentë, Gili sjell foton më të bukur me IlirinRating: 5.0
To Top