SHOWBIZ

Si dy adoleshentë, Sabri Fejzullahu sjell foton më të bukur me gruan

Sabri Fejzullahu cilësohet si ikona e muzikës shqiptare.

Ai i dhuroi publikut me dekada vetëm këngë që u bënë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Ato dëgjohen dhe këndohen me nostalgji të madhe nga publiku i të gjitha brezave.

Krahas muzikës, ai është shumë aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ai ka postuar një foto me gruan nga pushimet.

E të dy po duken si të ishin adoleshentë./ORAinfo/

Loading...

Sabri Fejzullahu cilësohet si ikona e muzikës shqiptare.

Ai i dhuroi publikut me dekada vetëm këngë që u bënë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Ato dëgjohen dhe këndohen me nostalgji të madhe nga publiku i të gjitha brezave.

Krahas muzikës, ai është shumë aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ai ka postuar një foto me gruan nga pushimet.

E të dy po duken si të ishin adoleshentë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Si dy adoleshentë, Sabri Fejzullahu sjell foton më të bukur me gruan Si dy adoleshentë, Sabri Fejzullahu sjell foton më të bukur me gruanRating: 5.0
To Top