SHOWBIZ

“Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit.

“Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell ORAinfo.

Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën e tyre të përbashkësht për fansat.

Këtu mund ta ndiqni këngën./ORAinfo/

Loading...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit.

“Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell KosovaToday.

Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën e tyre të përbashkësht për fansat.

Këtu mund ta ndiqni këngën. /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi “Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora JakupiRating: 5.0
To Top