SHOWBIZ

Soni zbukurohet si kurrë më parë, shfaqet e lumtur pranë të dashurit

Ajo është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Soni është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Ajo së fundi ka zbuluar lidhjen e saj të re.

Mbrëmë, ajo ka shkuar në një festë me të dashurin, e me këtë pamje mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Ajo është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Soni është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Ajo së fundi ka zbuluar lidhjen e saj të re.

Mbrëmë, ajo ka shkuar në një festë me të dashurin, e me këtë pamje mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Soni zbukurohet si kurrë më parë, shfaqet e lumtur pranë të dashurit Soni zbukurohet si kurrë më parë, shfaqet e lumtur pranë të dashuritRating: 5.0
To Top