SHOWBIZ

Sot festoi ditëlindjen, e dashura e re e Seldit tregon dhuratat e bukura që i bëri i dashuri

Cindy Cela është e dashura e re e këngëtarit të njohur shqiptar, Seldi Qalliut.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Se është e tillë e dëshmon edhe fakti se pak vite më parë ajo ishte zgjedhur përcjellësja e parë në “Miss Bruksel”.

Bukuroshja sot festoi ditëlindjen, ku i dashuri i organizoi një festë madhështore.

Ajo përmes postimeve të fundit na ka prezantuar me tortën dhe lulet që ia ka blerë Seldi me rastin e ditëlindjes.

Duket se këngëtari shqiptar qenka shumë romantik. /ORAinfo/

Loading...

Cindy Cela është e dashura e re e këngëtarit të njohur shqiptar, Seldi Qalliut.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Se është e tillë e dëshmon edhe fakti se pak vite më parë ajo ishte zgjedhur përcjellësja e parë në “Miss Bruksel”.

Bukuroshja sot festoi ditëlindjen, ku i dashuri i organizoi një festë madhështore.

Ajo përmes postimeve të fundit na ka prezantuar me tortën dhe lulet që ia ka blerë Seldi me rastin e ditëlindjes.

Duket se këngëtari shqiptar qenka shumë romantik. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sot festoi ditëlindjen, e dashura e re e Seldit tregon dhuratat e bukura që i bëri i dashuri Sot festoi ditëlindjen, e dashura e re e Seldit tregon dhuratat e bukura që i bëri i dashuriRating: 5.0
To Top