SHOWBIZ

‘Suna’ e ‘maltreton’ ta dashurin gjatë pushimeve, ja çka i bën në ujë

Aktorja turke Yildiz Çagri Atiksoy, e cila në Kosovë u bë e njohur me rolin e ”Sunës” te seriali “Kampioni” është pjesë e pandashme mediave roze në Turqi.

Për aktoren 34-vjeçare së fundmi është shkruar për një lidhje të dashurisë me modelin dhe aktorin turk, Berk Oktay. Dyshja së bashku kanë filluar pushimet, dhe duket se po kalojnë shumë mirë, shkruan rtv21.

.
Sipas mediave turke, dyshja së bashku ishin pjesë e një seriali, ku thuhet se aty edhe filloi gjithçka mes tyre.

Seriali “Kampioni” ka një temë mjaft interesante dhe prekëse. Kujtojmë se, seriali transmetohet nga e hëna në të premten duke filluar nga ora 20:00.

Loading...

Aktorja turke Yildiz Çagri Atiksoy, e cila në Kosovë u bë e njohur me rolin e ”Sunës” te seriali “Kampioni” është pjesë e pandashme mediave roze në Turqi.

Për aktoren 34-vjeçare së fundmi është shkruar për një lidhje të dashurisë me modelin dhe aktorin turk, Berk Oktay. Dyshja së bashku kanë filluar pushimet, dhe duket se po kalojnë shumë mirë, shkruan rtv21.


.
Sipas mediave turke, dyshja së bashku ishin pjesë e një seriali, ku thuhet se aty edhe filloi gjithçka mes tyre.

Seriali “Kampioni” ka një temë mjaft interesante dhe prekëse. Kujtojmë se, seriali transmetohet nga e hëna në të premten duke filluar nga ora 20:00.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . ‘Suna’ e ‘maltreton’ ta dashurin gjatë pushimeve, ja çka i bën në ujë ‘Suna’ e ‘maltreton’ ta dashurin gjatë pushimeve, ja çka i bën në ujëRating: 5.0
To Top