SHOWBIZ

‘Suna’ godet në cak, e bën për vetë njëri ndër meshkujt me të bukur në Turqi

“Suna” në lidhje me aktorin turk 10 orë më herët Aktorja e njohur, Yildiz Çagri Atiksoy e cila në Kosovë u bë e njohur me rolin e ”Sunës” te seriali “Kampioni” është pjesë e pandashme mediave roze në Turqi.

Për aktoren 34-vjeçare së fundmi është shkruar për një lidhje të dashurisë me modelin dhe aktorin turk, Berk Oktay.

Dyshja së bashku ishin pjesë e një seriali, ku thuhet se aty edhe filloi gjithçka mes tyre, shkruan rtv21.

Seriali “Kampioni” ka një temë mjaft interesante dhe prekëse. Kujtojmë se, seriali transmetohet nga e hëna në të premtën duke filluar nga ora 20:00.

Loading...

“Suna” në lidhje me aktorin turk 10 orë më herët Aktorja e njohur, Yildiz Çagri Atiksoy e cila në Kosovë u bë e njohur me rolin e ”Sunës” te seriali “Kampioni” është pjesë e pandashme mediave roze në Turqi.

Për aktoren 34-vjeçare së fundmi është shkruar për një lidhje të dashurisë me modelin dhe aktorin turk, Berk Oktay.

Dyshja së bashku ishin pjesë e një seriali, ku thuhet se aty edhe filloi gjithçka mes tyre, shkruan rtv21.

Seriali “Kampioni” ka një temë mjaft interesante dhe prekëse. Kujtojmë se, seriali transmetohet nga e hëna në të premtën duke filluar nga ora 20:00.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . ‘Suna’ godet në cak, e bën për vetë njëri ndër meshkujt me të bukur në Turqi ‘Suna’ godet në cak, e bën për vetë njëri ndër meshkujt me të bukur në TurqiRating: 5.0
To Top