SHOWBIZ

Tani aktorja më e pëlqyer kosovare, e njihni kush është?

Tani aktorja më e pëlqyer kosovare, e njihni kush është?
Loading...

Fiona Gllavica është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës, shkruan KosovaToday.

Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.

Ajo është shumë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet ajo kur ishte fëmijë./KosovaToday/

Tani aktorja më e pëlqyer kosovare, e njihni kush është?

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tani aktorja më e pëlqyer kosovare, e njihni kush është? Tani aktorja më e pëlqyer kosovare, e njihni kush është?Rating: 5.0
To Top