SHOWBIZ

Taulanti me gruan në Dubai, Arbnorën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia

Taulant Xhaka dhe gruaja e tij, Arbnora janë një çift tejet i përfolur në publik.

Çifti tani javë vë prag për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Ata kanë shkuar ta shijojnë këtë kohë në Dubai.

E Arbnorën duket se e ka zbukuruar shumë shtatzënia./ORAinfo/

Loading...

Taulant Xhaka dhe gruaja e tij, Arbnora janë një çift tejet i përfolur në publik.

Çifti tani javë vë prag për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Ata kanë shkuar ta shijojnë këtë kohë në Dubai.

E Arbnorën duket se e ka zbukuruar shumë shtatzënia./ORAinfo/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Taulanti me gruan në Dubai, Arbnorën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia Taulanti me gruan në Dubai, Arbnorën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzëniaRating: 5.0
To Top