SHOWBIZ

Tayna nuk përmbahet më, poston foto duke ekspozuar të pasmet gjigante

Reperja kosovare, Tayna është mjaft e kujdesshme kur janë në pyetje linjat e saj të trupit.

Ajo njihet për forma seksi dhe për to ka një kujdes të shtuar duke bërë fitnesin një nga gjërat primare të përditshmërisë së saj.

Edhe sot reperja e njohur ka postuar një fotografi nga palestra, teksa vuri në pah të pasmet seksi .

Ndryshe, Tayna ka filluar punën për projekte të reja, ndërsa po shijon suksesin e këngës së fundit “Qe qe”.

Loading...

Reperja kosovare, Tayna është mjaft e kujdesshme kur janë në pyetje linjat e saj të trupit.

Ajo njihet për forma seksi dhe për to ka një kujdes të shtuar duke bërë fitnesin një nga gjërat primare të përditshmërisë së saj.

Edhe sot reperja e njohur ka postuar një fotografi nga palestra, teksa vuri në pah të pasmet seksi .

Ndryshe, Tayna ka filluar punën për projekte të reja, ndërsa po shijon suksesin e këngës së fundit “Qe qe”.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tayna nuk përmbahet më, poston foto duke ekspozuar të pasmet gjigante Tayna nuk përmbahet më, poston foto duke ekspozuar të pasmet gjiganteRating: 5.0
To Top