SHOWBIZ

Tayna provokon rëndë, shfaqet pa të brendshme në publik!

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, shkruan ORAinfo.

Tayna është shumë e aktive në rrjetet soacilae ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë provokuese.

E veshur me fustan të kuq e transparent, Tayna shfaqet pa të brendshme.

Kaq provokuese nuk e kemi parë moti reperen e njohur nga Prizreni. /ORAinfo/

Loading...

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, shkruan ORAinfo.

Tayna është shumë e aktive në rrjetet soacilae ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë provokuese.

E veshur me fustan të kuq e transparent, Tayna shfaqet pa të brendshme.

Kaq provokuese nuk e kemi parë moti reperen e njohur nga Prizreni. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tayna provokon rëndë, shfaqet pa të brendshme në publik! Tayna provokon rëndë, shfaqet pa të brendshme në publik!Rating: 5.0
To Top