SHOWBIZ

Tayna rikthen serialin e njohur ‘Pasionet e Fshehta’ me këngën e re

Reperja e njohur kosovre, Tayna ka publikuar me videoklip këngën e saj më të re, ‘Qe qe’.

Ajo që vërehet në videoklipin e reperes janë skenat e frymëzuara nga seriali shumë i shikuar latin nga shqiptarët, ‘Pasionet e Fshehta’.

Tayna shfaq tre motrat dhe tre vëllezërit, ndërsa në disa skena ajo shfaqet edhe në rolin e këngëtare së serialit, Rosarios.

Kënga e quajtur “Qe qe” është punuar nga Cricket me muzikë dhe melodi nga Tayna dhe Muma.

Loading...

Reperja e njohur kosovre, Tayna ka publikuar me videoklip këngën e saj më të re, ‘Qe qe’.

Ajo që vërehet në videoklipin e reperes janë skenat e frymëzuara nga seriali shumë i shikuar latin nga shqiptarët, ‘Pasionet e Fshehta’.

Tayna shfaq tre motrat dhe tre vëllezërit, ndërsa në disa skena ajo shfaqet edhe në rolin e këngëtare së serialit, Rosarios.

Kënga e quajtur “Qe qe” është punuar nga Cricket me muzikë dhe melodi nga Tayna dhe Muma.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tayna rikthen serialin e njohur ‘Pasionet e Fshehta’ me këngën e re Tayna rikthen serialin e njohur ‘Pasionet e Fshehta’ me këngën e reRating: 5.0
To Top