SHOWBIZ

Temperaturat përvëluese, Egzona befason me veshjen e saj

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku sot është shfaqur nga vendi i punës.

Edhe pse temperaturat janë shumë të larta, Egzona ka zgjedhur që të vishet goxha trash.

Me setër të gjatë farmerkë dhe me pantolla të zi, Egzona ka befasuar me veshjen e saj sot. /ORAinfo/

Loading...

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku sot është shfaqur nga vendi i punës.

Edhe pse temperaturat janë shumë të larta, Egzona ka zgjedhur që të vishet goxha trash.

Me setër të gjatë farmerkë dhe me pantolla të zi, Egzona ka befasuar me veshjen e saj sot. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Temperaturat përvëluese, Egzona befason me veshjen e saj Temperaturat përvëluese, Egzona befason me veshjen e sajRating: 5.0
To Top