INTERESTING

Tentoi të vidhte dyqanin e saj, 82-vjeçarja vuri në punë shkopin për ecje

Tentoi të vidhte dyqanin e saj, 82-vjeçarja vuri në punë shkopin për ecje
Loading...

Një shitëse nga Anglia, 82 vjeçe, pësoi lëndime të vogla pasi u përball me një hajdut dhe e goditi me shkopin e saj për ecje.

Sipas mediave të huaja, përcjell KosovaToday, bëhet fjalë për një ngjarje të shfaqur nga kamerat e sigurisë në të cilat shihet se si një pronare e një dyqani në Stoke, Trent, duke ecur drejt një hajni, për ta ndaluar atë të vidhte mallrat e saj.

Tentoi të vidhte dyqanin e saj, 82-vjeçarja vuri në punë shkopin për ecje

Ndonëse nuk arriti ta ndalte krejtësisht, plaka ka mundur që ta shtrinte në tokë, duke e detyruar që të largohej vetëm me disa pako të vjedhura cigaresh dhe parash të gatshme.

Lidhur me këtë, policia ka arritur të arrestojë shpejt një 28-vjeçar, i cili dyshohet për këtë grabitje. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tentoi të vidhte dyqanin e saj, 82-vjeçarja vuri në punë shkopin për ecje Tentoi të vidhte dyqanin e saj, 82-vjeçarja vuri në punë shkopin për ecjeRating: 5.0
To Top