SHQIPERIA

Tërmeti/ Meta mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare

Ashtu edhe siç pritej, Presidenti Meta do të mbledhë të hënën Këshillin e Sigurisë Kombëtare për të diskutuar për gjendjen e vendit pas tërmetit ëq tronditi vendin dhe la 51 viktima si dhe qindra të pastrehë.
Lajmin e konfirmon zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi përmes një statusi të postuar në Facebook.
“Në përgjigje të interesimit të vazhdueshëm të mediave në lidhje me një mbledhje të mundshme të Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ju sqaroj se: Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta ka vendosur të thërrasë nesër mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, në orën më të përshtatshme, në varësi të situatës”, shkruan ai.

Loading...


Ashtu edhe siç pritej, Presidenti Meta do të mbledhë të hënën Këshillin e Sigurisë Kombëtare për të diskutuar për gjendjen e vendit pas tërmetit ëq tronditi vendin dhe la 51 viktima si dhe qindra të pastrehë.

Lajmin e konfirmon zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi përmes një statusi të postuar në Facebook.

“Në përgjigje të interesimit të vazhdueshëm të mediave në lidhje me një mbledhje të mundshme të Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ju sqaroj se: Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta ka vendosur të thërrasë nesër mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, në orën më të përshtatshme, në varësi të situatës”, shkruan ai.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tërmeti/ Meta mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare Tërmeti/ Meta mbledh Këshillin e Sigurisë KombëtareRating: 5.0
To Top