SHOWBIZ

Teuta vishet me fustan të kuq, Adonisi do të dashurohet edhe njëherë në të

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun.

Ajo tash e një kohë është duke u marrë me realizimin e serialit të saj “iStar”, shkruan ORAinfo.

Teuta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo shihet e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun.

Ajo tash e një kohë është duke u marrë me realizimin e serialit të saj “iStar”, shkruan ORAinfo.

Teuta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo shihet e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Teuta vishet me fustan të kuq, Adonisi do të dashurohet edhe njëherë në të Teuta vishet me fustan të kuq, Adonisi do të dashurohet edhe njëherë në tëRating: 5.0
To Top