SHQIPERIA

“Ti je turp i kombit, s’e njeh fare Azemin Hajdarin”/ Rudina Hajdari ‘degjenerohet’ nga nxënësi në Shkodër (FOTO)

Deputetja Rudina Hajdari ka zhvilluar një takim me të rinjtë në shkollën “Shejnaze Juka’ ku është përballur me një surprizë aspak të këndshme.
Një prej nxënësve i ka thënë se ajo nuk e njeh të atin e saj Azem Hajdarin dhe se mbron kryeministrin Edi Rama.

“Ti je një trup. Ti nuk njeh se kush ka qenë Azem Hajdari. Di vetëm të mbrosh Edi Ramën”, – mësohet se i ka thënë i riu.
Ndërsa pas akuzave, Rudina e cila e ftoi vetë të riun për të shprehur mendimin e tij të lirë, i sugjeroi të mos merret me politikë se është shumë i ri.

Loading...

Deputetja Rudina Hajdari ka zhvilluar një takim me të rinjtë në shkollën “Shejnaze Juka’ ku është përballur me një surprizë aspak të këndshme.

Një prej nxënësve i ka thënë se ajo nuk e njeh të atin e saj Azem Hajdarin dhe se mbron kryeministrin Edi Rama.

“Ti je një trup. Ti nuk njeh se kush ka qenë Azem Hajdari. Di vetëm të mbrosh Edi Ramën”, – mësohet se i ka thënë i riu.

Ndërsa pas akuzave, Rudina e cila e ftoi vetë të riun për të shprehur mendimin e tij të lirë, i sugjeroi të mos merret me politikë se është shumë i ri.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Ti je turp i kombit, s’e njeh fare Azemin Hajdarin”/ Rudina Hajdari ‘degjenerohet’ nga nxënësi në Shkodër (FOTO) “Ti je turp i kombit, s’e njeh fare Azemin Hajdarin”/ Rudina Hajdari ‘degjenerohet’ nga nxënësi në Shkodër (FOTO)Rating: 5.0
To Top