SHQIPERIA

“Ti je turp i kombit, s’njeh Azemin Hajdarin”/Rudina Hajdari ‘degjenerohet’ nga studenti në Shkodër (FOTO)

Deputetja Rudina Hajdari ka zhvilluar një takim me të rinjtë në universitetin e Shkodrës ku është përballur me një surprizë aspak të kndëshme.
Një prej nxënësve i ka thënë se ajo nuk e njeh të atin e saj Azem Hajdarin dhe se mbron kryeministrin Edi Rama.

“Ti je një trup. Ti nuk njeh se kush ka qenë Azem Hajdari. Di vetëm të mbrosh Edi Ramën”, – mësohet se i ka thënë i riu.
Ndërsa pas akuzave, Rudina e cila e ftoi vetë të riun për të shprehur mendimin e tij të lirë, i sugjeroi të mos merret me politikë se është shumë i ri.

Loading...

Deputetja Rudina Hajdari ka zhvilluar një takim me të rinjtë në universitetin e Shkodrës ku është përballur me një surprizë aspak të kndëshme.

Një prej nxënësve i ka thënë se ajo nuk e njeh të atin e saj Azem Hajdarin dhe se mbron kryeministrin Edi Rama.

“Ti je një trup. Ti nuk njeh se kush ka qenë Azem Hajdari. Di vetëm të mbrosh Edi Ramën”, – mësohet se i ka thënë i riu.

Ndërsa pas akuzave, Rudina e cila e ftoi vetë të riun për të shprehur mendimin e tij të lirë, i sugjeroi të mos merret me politikë se është shumë i ri.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Ti je turp i kombit, s’njeh Azemin Hajdarin”/Rudina Hajdari ‘degjenerohet’ nga studenti në Shkodër (FOTO) “Ti je turp i kombit, s’njeh Azemin Hajdarin”/Rudina Hajdari ‘degjenerohet’ nga studenti në Shkodër (FOTO)Rating: 5.0
To Top