BOTA

Tmerr i vërtetë/ Burri ndez fishekzjarrin në të pasme, por i merr flakë (Foto)

Një burrë ka Skocia ka rrezikuar jetën, pasi vendosi të mbajë fishekzjarrin në të pasme. Në një video të publikuar në mediat sociale, shihet shoku i tij që vë fishekzjarrin në vendin delikat dhe e ndez.

Por gjërat nuk kanë shkuar siç duhet, pasi fishekzjarri nuk mori flakë në drejtimin e kundërt.

Sipas mediave të huaja, burrit i është djegur shpina, por sigurisht edhe rrobat. Ky veprim i tij është kritikuar shumë nga ndjekësit e mediave sociale dhe jo vetëm.

Loading...

Një burrë ka Skocia ka rrezikuar jetën, pasi vendosi të mbajë fishekzjarrin në të pasme. Në një video të publikuar në mediat sociale, shihet shoku i tij që vë fishekzjarrin në vendin delikat dhe e ndez.

Por gjërat nuk kanë shkuar siç duhet, pasi fishekzjarri nuk mori flakë në drejtimin e kundërt.

Sipas mediave të huaja, burrit i është djegur shpina, por sigurisht edhe rrobat. Ky veprim i tij është kritikuar shumë nga ndjekësit e mediave sociale dhe jo vetëm.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tmerr i vërtetë/ Burri ndez fishekzjarrin në të pasme, por i merr flakë (Foto) Tmerr i vërtetë/ Burri ndez fishekzjarrin në të pasme, por i merr flakë (Foto)Rating: 5.0
To Top