Tori Spelling premton ta shpalosë në detaje historinë e divorcit nga Dean McDermott

Aktorja amerikane Tori Spelling po fillon një kapitull të ri pas kërkesës për divorc nga partneri i saj, aktori kanadez Dean McDermott. Në ndarjen e çmimeve “iHeartMusic” në Los Anxhelos, 50 vjeçja tha në tapetin e kuq se ajo po përshtatet me një normalitet të ri, shkruan People, transmeton AlbanianPost. “Unë patjetër dua ta ripërcaktoj […] The post Tori Spelling premton ta shpalosë në detaje historinë e divorcit nga Dean McDermott appeared first on Albanian Post.

Tori Spelling premton ta shpalosë në detaje historinë e divorcit nga Dean McDermott

Aktorja amerikane Tori Spelling po fillon një kapitull të ri pas kërkesës për divorc nga partneri i saj, aktori kanadez Dean McDermott.

Në ndarjen e çmimeve “iHeartMusic” në Los Anxhelos, 50 vjeçja tha në tapetin e kuq se ajo po përshtatet me një normalitet të ri, shkruan People, transmeton AlbanianPost.

“Unë patjetër dua ta ripërcaktoj atë dhe ta marr e vështirë është. Dhe ndihem sikur është një kohë në zhvillim dhe është koha e duhur në jetë, ndryshimet ndodhin në jetë për një arsye dhe ju thjesht vazhdoni. Ju ecni përpara dhe bëni një gjë”, tha Spelling.

Kur e pyetën se si ajo po lundronte në opinionin publik rreth ndarjes, ajo nuk hezitoi të përgjigjej.

“Publiku ka pasur gjithmonë diçka për të thënë për mua që kur kam lindur. Kështu që tani mund të tregoj historinë time në podkastin tim, jam shumë e emocionuar”, ka thënë ajo.

Spelling premtoi se ajo do të “tregojë historinë e saj, versionin e saj dhe gjithçka të saj” në podkast, duke shtuar se “pavarësisht nëse janë librat e saj apo podkasti, ajo e mban atë autentik dhe e tregon gjithmonë historinë nën perspektivën e saj”.

Aktorja përmendi dallimet e papajtueshme si arsyen e ndarjes së tyre në dokumentet e paraqitura në gjykatë.

Prezantuesja renditi datën e tyre zyrtare të ndarjes si 17 qershor të vitit 2023 dhe i kërkoi gjykatës t’i jepte mbështetje bashkëshortit dhe t’i jepte fund aftësisë së McDermott për të marrë të njëjtën gjë.

Ajo datë qershori ishte në të njëjtën ditë që McDermott njoftoi se çifti kishte vendosur të vazhdonte rrugët e tyre të ndara në një deklaratë që u fshi më vonë nga Instagrami i tij.

“Është me pikëllim të madh dhe një zemër shumë të rëndë që pas 18 vitesh së bashku dhe 5 fëmijëve të mrekullueshëm, unë dhe Tori kemi vendosur të shkojmë në rrugët tona të ndara dhe të fillojmë një udhëtim të ri tonën”, shkroi ai në atë kohë.

The post Tori Spelling premton ta shpalosë në detaje historinë e divorcit nga Dean McDermott appeared first on Albanian Post.