SHOWBIZ

‘Tranohet’ Tayna, publikon foto në vaskë komplet e zhveshur

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, shkruan ORAinfo.

Tayna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka ndezur rrjetin me foton e fundit të publikuar./ORAinfo/

Loading...

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, shkruan ORAinfo.

Tayna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka ndezur rrjetin me foton e fundit të publikuar./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . ‘Tranohet’ Tayna, publikon foto në vaskë komplet e zhveshur ‘Tranohet’ Tayna, publikon foto në vaskë komplet e zhveshurRating: 5.0
To Top