BOTA

Tre vajza rrihen barbarisht për një djalë, ‘shkatërrojnë’ ndërtesën 9 katëshe (Fotot)

Një përleshje mes tre vajzave për një djalë, në një konvikt studentësh jashtë kampusit të qytetit në Atlanta, bëri që një tub të shpërthente dhe ndërtesa 9-katëshe të përmbytej. Dëshmitarët okularë regjistruan një video me celular të momentit të përleshjes së grave me njëra-tjetrën.Ngjarja e ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes në një kompleks banimi, ku jetojnë studentët e Universitetit Shtetëror të Georgias.

Sipas policisë, 19-vjeçarja Tamia Robinson u përlesh me dy vajza të tjera në katin e nëntë të kompleksit. Gjatë përleshjeve që pasuan një tub uji shpërtheu duke përmbytur të gjithë ndërtesën.

Sipas dëshmitarëve sherri filloi për një djalë.Përmbytja shkaktoi evakuimin e banorëve nga ndërtesa duke i detyruar të rrinë jashtë në temperatura të ftohta. Robinson u arrestua me akuzën e dëmtimit të pronës dhe sjellje të çrregullt. Gjithashtu edhe vajza tjetër, 18-vjeçarja Tashiane Richardson që u përfshi në sherr u akuzua për sjellje të çrregullt.

Loading...

Një përleshje mes tre vajzave për një djalë, në një konvikt studentësh jashtë kampusit të qytetit në Atlanta, bëri që një tub të shpërthente dhe ndërtesa 9-katëshe të përmbytej. Dëshmitarët okularë regjistruan një video me celular të momentit të përleshjes së grave me njëra-tjetrën.Ngjarja e ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes në një kompleks banimi, ku jetojnë studentët e Universitetit Shtetëror të Georgias.

Sipas policisë, 19-vjeçarja Tamia Robinson u përlesh me dy vajza të tjera në katin e nëntë të kompleksit. Gjatë përleshjeve që pasuan një tub uji shpërtheu duke përmbytur të gjithë ndërtesën.

Sipas dëshmitarëve sherri filloi për një djalë.Përmbytja shkaktoi evakuimin e banorëve nga ndërtesa duke i detyruar të rrinë jashtë në temperatura të ftohta. Robinson u arrestua me akuzën e dëmtimit të pronës dhe sjellje të çrregullt. Gjithashtu edhe vajza tjetër, 18-vjeçarja Tashiane Richardson që u përfshi në sherr u akuzua për sjellje të çrregullt.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tre vajza rrihen barbarisht për një djalë, ‘shkatërrojnë’ ndërtesën 9 katëshe (Fotot) Tre vajza rrihen barbarisht për një djalë, ‘shkatërrojnë’ ndërtesën 9 katëshe (Fotot)Rating: 5.0
To Top