SHOWBIZ

Tuna ndryshon pamjen, të tillë nuk do ta njihni

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Tuna komneohet shumë sidomos për paraqitjet e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur e tëra në të zezë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Tuna komneohet shumë sidomos për paraqitjet e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur e tëra në të zezë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tuna ndryshon pamjen, të tillë nuk do ta njihni Tuna ndryshon pamjen, të tillë nuk do ta njihniRating: 5.0
To Top