SHOWBIZ

Tuna sapo doli nga frizerja, befasoi të gjithë me grimin dhe frizurën që ka bërë

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Tuna komneohet shumë sidomos për paraqitjet e saj.

Sot, ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Tuna komneohet shumë sidomos për paraqitjet e saj.

Sot, ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tuna sapo doli nga frizerja, befasoi të gjithë me grimin dhe frizurën që ka bërë Tuna sapo doli nga frizerja, befasoi të gjithë me grimin dhe frizurën që ka bërëRating: 5.0
To Top