SHOWBIZ

U raportua se janë nda, kunata e Dafina Zeqiri zbulon gjithçka

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka qenë gjithmonë e komentuar lidhur me jetën e saj private.

Edhe lidhja me Dj.Geek ishte në fokusin e mediave rozë dhe publikut deri në momentin kur u tha se dyshja janë ndarë dhe po e vazhdojnë raportin miqësor, shkruan lajmi.

Mirëpo kjo duket se po bëhet vetëm në sy të publikut pasi ata janë bashkë. Lajmi.net merr vesh se ata nuk janë ndarë.

Këtë e konfirmon edhe një koment i kunatës së Dafinës, gruas së vëllait të Dj.Geek e cila i ka shkruar pranë një postimi të fundit në Instagram.

Loading...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka qenë gjithmonë e komentuar lidhur me jetën e saj private.

Edhe lidhja me Dj.Geek ishte në fokusin e mediave rozë dhe publikut deri në momentin kur u tha se dyshja janë ndarë dhe po e vazhdojnë raportin miqësor, shkruan lajmi.

Mirëpo kjo duket se po bëhet vetëm në sy të publikut pasi ata janë bashkë. Lajmi.net merr vesh se ata nuk janë ndarë.

Këtë e konfirmon edhe një koment i kunatës së Dafinës, gruas së vëllait të Dj.Geek e cila i ka shkruar pranë një postimi të fundit në Instagram.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . U raportua se janë nda, kunata e Dafina Zeqiri zbulon gjithçka U raportua se janë nda, kunata e Dafina Zeqiri zbulon gjithçkaRating: 5.0
To Top