SHOWBIZ

U tha se është shtatzënë, në këtë gjendje shfaqet në palestër Gresa Behluli

Gresa Behluli po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Ajo është shumë e komentuar sidomos në këtë kohën e fundit pasi u martua dhe bëri dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Gresa është mjaft aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Se fundmi u raportuar se Gresa është shtatzënë. Mirëpo kjo u demantau nga vajza e Shkurte Fejzës.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet nga fitnessi.

Kjo pamje tregon me së miri se Gresa nuk është shtatzënë.

Trupi i saj në palestër po duket si ‘peshk’. /ORAinfo/

Loading...

Gresa Behluli po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Ajo është shumë e komentuar sidomos në këtë kohën e fundit pasi u martua dhe bëri dasmë madhështore, përcjell KosovaToday.

Gresa është mjaft aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Se fundmi u raportuar se Gresa është shtatzënë. Mirëpo kjo u demantau nga vajza e Shkurte Fejzës.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet nga fitnessi.

Kjo pamje tregon me së miri se Gresa nuk është shtatzënë.

Trupi i saj në palestër po duket si ‘peshk’. /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . U tha se është shtatzënë, në këtë gjendje shfaqet në palestër Gresa Behluli U tha se është shtatzënë, në këtë gjendje shfaqet në palestër Gresa BehluliRating: 5.0
To Top