SHOWBIZ

Unaza e çmuar e Gentës në gishtin e fejesës

Genta mban unazë të çmuar në gishtin e fejesës.

Këngëtarja gjilanase Genta Ismajli po qëndron në krye të medieve rozë që kur zyrtarizojë lidhjen me biznesmenin turk.

Dyshja po bëjnë të ditur se po kalojnë shumë mirë se bashku duke u shfaqur të dashuruar dhe tejet të lumtur përkrahë njëri tjetrit, shkruan Kosovarja.

Edhe pse ende nuk kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë, dhuratat e shumta nuk kanë të ndaluar.

Në fotosesionin e bërë së fundmi Genta reklamoj unazën e çmuar në gishtin e fejesës.

Kjo mbase së shpejti do të ketë edhe fejesë nga çifti, por që realisht të dy po duken për mrekulli.

Loading...

Genta mban unazë të çmuar në gishtin e fejesës.

Këngëtarja gjilanase Genta Ismajli po qëndron në krye të medieve rozë që kur zyrtarizojë lidhjen me biznesmenin turk.

Dyshja po bëjnë të ditur se po kalojnë shumë mirë se bashku duke u shfaqur të dashuruar dhe tejet të lumtur përkrahë njëri tjetrit, shkruan Kosovarja.

Edhe pse ende nuk kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë, dhuratat e shumta nuk kanë të ndaluar.

Në fotosesionin e bërë së fundmi Genta reklamoj unazën e çmuar në gishtin e fejesës.

Kjo mbase së shpejti do të ketë edhe fejesë nga çifti, por që realisht të dy po duken për mrekulli.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Unaza e çmuar e Gentës në gishtin e fejesës Unaza e çmuar e Gentës në gishtin e fejesësRating: 5.0
To Top