SHOWBIZ

Vajza e cila kujdeset për Renee është një bukuroshe e vërtetë, Roberti i bëri asaj një surprizë

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit, ai ka uruar për ditëlindje vajzën e cila për 3 vite është kujdesur për Renee.

Ajo qenka me të vërtetë një vajzë shumë simpatike./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit, ai ka uruar për ditëlindje vajzën e cila për 3 vite është kujdesur për Renee.

Ajo qenka me të vërtetë një vajzë shumë simpatike./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vajza e cila kujdeset për Renee është një bukuroshe e vërtetë, Roberti i bëri asaj një surprizë Vajza e cila kujdeset për Renee është një bukuroshe e vërtetë, Roberti i bëri asaj një surprizëRating: 5.0
To Top