SHOWBIZ

Vajza e Danit lajmërohet nga pushimet, veshja e saj mori tërë vëmendjen

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vajza e Danit lajmërohet nga pushimet, veshja e saj mori tërë vëmendjen Vajza e Danit lajmërohet nga pushimet, veshja e saj mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top