SHOWBIZ

Vajza e Edonës një kopje e nënës, kaq shumë është rritur ajo

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.
Së fundi, ajo ka postuar një foto me vajzën.

E Doa duket se po rritet shumë shpejt dhe po bëhet një kopje e nënës./ORAinfo/

Loading...

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.
Së fundi, ajo ka postuar një foto me vajzën.

E Doa duket se po rritet shumë shpejt dhe po bëhet një kopje e nënës./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vajza e Edonës një kopje e nënës, kaq shumë është rritur ajo Vajza e Edonës një kopje e nënës, kaq shumë është rritur ajoRating: 5.0
To Top