SHOWBIZ

Vajza e madhe e Shyhretes grimohet vetë, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Së fundi, ajo ka postuar një foto në Instastory ku tregon se është rregulluar për festë.

E me këtë pamje, njomza lë nën hije të gjitha./ORAinfo/

Loading...

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Së fundi, ajo ka postuar një foto në Instastory ku tregon se është rregulluar për festë.

E me këtë pamje, njomza lë nën hije të gjitha./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vajza e madhe e Shyhretes grimohet vetë, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit Vajza e madhe e Shyhretes grimohet vetë, lë ‘pa mend’ me pamjen e funditRating: 5.0
To Top