SHOWBIZ

Vajzat e Shkurtes shfaqen tërheqëse nga pushimet, lënë pa fjalë me pamjet

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, përcjell ORAinfo.

Po aq të përfolura sa Shkurta janë edhe vajzat e saj.

Së fundi, Gresa dhe Besiana kanë nisur pushimet bashkë.

E sot, ato kanë publikuar disa imazhe ku të dyja duken tejet tërheqëse./ORAinfo/

Loading...

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, përcjell ORAinfo.

Po aq të përfolura sa Shkurta janë edhe vajzat e saj.

Së fundi, Gresa dhe Besiana kanë nisur pushimet bashkë.

E sot, ato kanë publikuar disa imazhe ku të dyja duken tejet tërheqëse./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vajzat e Shkurtes shfaqen tërheqëse nga pushimet, lënë pa fjalë me pamjet Vajzat e Shkurtes shfaqen tërheqëse nga pushimet, lënë pa fjalë me pamjetRating: 5.0
To Top