SHOWBIZ

Vëmendjen morën kilogramët e saj të tepërt

Vëmendjen morën kilogramët e saj të tepërt
Loading...

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, shkruan KosovaToday.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me veshje plot stil, mirëpo ato që morën vëmendjen janë veshjet e saj plot stil./KosovaToday/

Vëmendjen morën kilogramët e saj të tepërt

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vëmendjen morën kilogramët e saj të tepërt Vëmendjen morën kilogramët e saj të tepërtRating: 5.0
To Top