SHOWBIZ

“Vetëm ne të tre”- Ledri sjell foton më të bukur të Sarës nga Brezovica

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Që të dy i gjejmë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Këtë fundjavë ata kanë vendosur ta kalojnë në Brezovicë.

E sot, Ledri ka postuar një foto të Sarës dhe si mbishkrim ka vënë “vetëm në të tre”./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Që të dy i gjejmë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Këtë fundjavë ata kanë vendosur ta kalojnë në Brezovicë.

E sot, Ledri ka postuar një foto të Sarës dhe si mbishkrim ka vënë “vetëm në të tre”./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Vetëm ne të tre”- Ledri sjell foton më të bukur të Sarës nga Brezovica “Vetëm ne të tre”- Ledri sjell foton më të bukur të Sarës nga BrezovicaRating: 5.0
To Top