SHOWBIZ

Violetë Kukaj vishet në fustan plot me lule, shfaqet si vajzë e re me këtë pamje

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violeta nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan plot me lule.

E me këtë paraqitje, Violeta po duket si një vajzë e re./ORAinfo/

Loading...

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violeta nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan plot me lule.

E me këtë paraqitje, Violeta po duket si një vajzë e re./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Violetë Kukaj vishet në fustan plot me lule, shfaqet si vajzë e re me këtë pamje Violetë Kukaj vishet në fustan plot me lule, shfaqet si vajzë e re me këtë pamjeRating: 5.0
To Top