SHOWBIZ

Vitet nuk po ecin për Violetë Kukajn, shkëlqen në këtë fustan nusërië

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violeta tani është larguar pak nga muzika por jo edhe nga publiku ngaqë ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan nusërie, e me këtë pamje lë pas të gjitha./ORAinfo/

Loading...

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell KosovaToday.

Violeta tani është larguar pak nga muzika por jo edhe nga publiku ngaqë ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan nusërie, e me këtë pamje lë pas të gjitha. /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vitet nuk po ecin për Violetë Kukajn, shkëlqen në këtë fustan nusërië Vitet nuk po ecin për Violetë Kukajn, shkëlqen në këtë fustan nusëriëRating: 5.0
To Top