SHOWBIZ

Vitet vetëm numra për Violetë Kukajn, shfaqet si çikë e re në foton e fundit

Violetë Kukaj është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Ajo është pjesë e skenës tash e disa vite dhe gjithmonë ka qenë e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo ëstë shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet mahnitëse e veshur në një fustan të ngushtë.

E me këtë Violeta e dëshmon se për të vitet janë thjesht një numër./ORAinfo/

Loading...

Violetë Kukaj është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Ajo është pjesë e skenës tash e disa vite dhe gjithmonë ka qenë e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo ëstë shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet mahnitëse e veshur në një fustan të ngushtë.

E me këtë Violeta e dëshmon se për të vitet janë thjesht një numër./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vitet vetëm numra për Violetë Kukajn, shfaqet si çikë e re në foton e fundit Vitet vetëm numra për Violetë Kukajn, shfaqet si çikë e re në foton e funditRating: 5.0
To Top