SHOWBIZ

Vjehrra e Elitës si vajzë e re, befasoi të gjithë me pamjen e fundit

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe po duket si vajzë e re./ORAinfo/

Loading...

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe po duket si vajzë e re./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vjehrra e Elitës si vajzë e re, befasoi të gjithë me pamjen e fundit Vjehrra e Elitës si vajzë e re, befasoi të gjithë me pamjen e funditRating: 5.0
To Top