SHOWBIZ

Vjehrra e lë nën ‘hije’ Elitën, po duket si nuse e veshur në të kuqe

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur në të kuqe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur në të kuqe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vjehrra e lë nën ‘hije’ Elitën, po duket si nuse e veshur në të kuqe Vjehrra e lë nën ‘hije’ Elitën, po duket si nuse e veshur në të kuqeRating: 5.0
To Top