SHOWBIZ

Vjollca zbukurohet për në dasmë, merr vëmendjen fustani i saj interesant

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Vjollca Haxhiu, po vazhdon të jetë një nga më të preferuarat e publikut.

Ajo hyn në mesin e këngëtareve më të ftuara të këndojë në dasma e festa të ndryshme si në Kosovë ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Vjollca është e përfolur shumë edhe për paraqitjet e saj gjithmonë në hap me modën.

Mirpëo, në një dasmë që ka shkuar në fundi, ajo ka veshur një fustan shumë interesant dhe që s’e kemi parë më herët./ORAinfo/

Loading...

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Vjollca Haxhiu, po vazhdon të jetë një nga më të preferuarat e publikut.

Ajo hyn në mesin e këngëtareve më të ftuara të këndojë në dasma e festa të ndryshme si në Kosovë ashtu edhe jashtë saj, përcjell KosovaToday.

Vjollca është e përfolur shumë edhe për paraqitjet e saj gjithmonë në hap me modën.

Mirpëo, në një dasmë që ka shkuar në fundi, ajo ka veshur një fustan shumë interesant dhe që s’e kemi parë më herët ./KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vjollca zbukurohet për në dasmë, merr vëmendjen fustani i saj interesant Vjollca zbukurohet për në dasmë, merr vëmendjen fustani i saj interesantRating: 5.0
To Top